Ексклюзиви
Вівторок, 01 квітня 2008 13:00

ФБР назвало головну внутрішню загрозу США

Федеральне бюро розслідувань США в понеділок назвало основну внутрішню загрозу в країні, повідомляє FoxNews. На думку ФБР протягом останніх декількох років головну загрозу всередині країни продовжує представляти екотероризм.

Як пояснив спеціальний агент ФБР Річард Колюче, екстремістські екологічні організації продовжують проводити успішні операції, як усередині країни, так і за її межами.

ФБР визначає екотероризм як "застосування або загроза застосування насильства кримінального характеру проти законопокірних громадян або їх власності наднаціональними організаціями, що вважають себе захисниками навколишнього середовища, і що діють згідно з політичними або екологічними мотивами".

Багато років співробітники ФБР ведуть боротьбу з організаціями "Фронт звільнення тварин" (AnimalLiberationFront (ALF)), та "Фронт звільнення Землі" (EarthLiberationFront), активісти яких раніше неодноразово звинувачувалися в тероризмі. За оцінками ФБР, загальний збиток від їх діяльності перевищив 100 мільйонів доларів США, повідомляє Lenta.ru.

Зараз ви читаєте новину «ФБР назвало головну внутрішню загрозу США». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода