Понеділок, 21 липня 2008 09:23

Євродепутати пропонують заборонити продаж тютюну до 2025 року

З ініціативою заборонити до 2025 року в країнах Євросоюзу тютюн і продаж тютюнових виробів виступила група депутатів Європарламенту. Як заявила її представник - депутат від Ірландії Евріл Дойл, дана мета є не тільки досяжною, але і цілком реальною.

"Ми хочемо встановити період в 15 років, після закінчення якого тютюн буде оголошений "поза законом", - його не можна буде ні перевозити, ні продавати на території Євросоюзу", - підкреслила вона в інтерв"ю, опублікованому в понеділок рядом європейських видань.

При цьому Дойл відмітила, що за час, що залишився, необхідно провести "широку роз"яснювальну роботу" серед громадян ЄС про шкоду тютюну.

У свою чергу комісар по питаннях охорони здоров"я Єврокомісії Андрулла Вассиліу заявила, що з наступаючого вересня питання про можливу заборону тютюну в Євросоюзі обговорюватиметься як в рамках Єврокомісії, так і міністрами охорони здоров"я країн - членів ЄС, повідомляє ІТАР-ТАРС.

Зараз ви читаєте новину «Євродепутати пропонують заборонити продаж тютюну до 2025 року». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода