Ексклюзиви
Вівторок, 08 січня 2008 15:11

Британська влада запропонувала легалізувати копіювання CD

Британський уряд запропонував легалізувати копіювання музики з компакт-дисків на комп"ютер. В даний час цей процес, який здійснюють мільйони британців для перенесення купленої музики в mp3-плеєри, порушує норми законодавства про інтелектуальну власність.

Лорд Трісмен, міністр з інтелектуальної власності, заявив, що закон повинен йти в ногу з часом. Представники звукозаписних компаній і їхніх асоціацій стримано схвалили пропозицію властей.

Законопроект, громадське обговорення якого завершиться 8 квітня, вирішує копіювання тільки для особистого використання. Створення декількох копій і роздача через файлообмінні мережі, як і раніше, заборонені.

Це не перша ініціатива британських властей в області інтелектуальної власності за останній місяць. В кінці 2007 року британські власті попросили інтернет-провайдерів не допустити викачування незаконних копій фільмів. Тим самим уряд підтримав кіностудії, що вимагали відключати від Мережі користувачів, що викачують піратську продукцію. Аналогічні заходи у Франції вже схвалив президент Ніколя Саркозі, передає ВВС News.

Зараз ви читаєте новину «Британська влада запропонувала легалізувати копіювання CD». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3989
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути