Ексклюзиви
Четвер, 14 серпня 2008 11:17

Більше 12 тисяч біженців вже повернулися до Південної Осетії

До Південної Осетії повернулися більше 12 тисяч людей, які покинули свої будинки під час збройного протистояння в зоні грузино-осетинського конфлікту.

Такі дані наводить федеральний оперативний штаб Південної Осетії з ліквідації наслідків конфлікту на території невизнаної республіки.

За наявними даними, з Південної Осетії в РФ за дні боїв прибули більше 31 тисячі людей. Декілька тисяч людей (переважно - населення грузинських сіл в зоні конфлікту) були вимушені втекти на територію Грузії. Все населення республіки до війни оцінювалося владою Південної Осетії в 72 тисячі людей, з них близько половини жила в Цхинвалі.

На даний час в Південному федеральному окрузі РФ, а саме - в Північній Осетії, Кабардино-Балкарії, Ростовській області і Краснодарському та Ставрополькому краях, знаходяться 14,7 тисяч вимушених переселенців з Південної Осетії, повідомляє "Інтерфакс".

Зараз ви читаєте новину «Більше 12 тисяч біженців вже повернулися до Південної Осетії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода