Ексклюзиви
Середа, 09 липня 2008 13:26

Албанія та Хорватія приєдналися до НАТО

В Брюсселі в середу, 9 липня, посли 26 країн-членів НАТО підписали протоколи про приєднання Албанії і Хорватії до альянсу.

За інформацією агентства, тепер підписані документи повинні бути ратифіковані парламентами всіх країн, що входять в НАТО, а потім передані на зберігання до Вашингтона. Після цього процедура вступу Албанії та Хорватії до альянсу вважатиметься завершеною. Як повідомляється, процес ратифікації зазвичай триває близько року.

Нагадаємо, що Албанія та Хорватія отримали запрошення вступити в НАТО на саміті Північноатлантичного альянсу в квітні 2008 року. Іншим країнам, що претендують на членство в альянсі, відмовили. Україні було запропоновано дістати підтримку вступу країни в НАТО більшістю населення, Грузії - вирішити територіальні суперечки з Абхазією та Південною Осетією, а Македонії - врегулювати суперечку про назву країни з Грецією, повідомляє Lenta.ru.

Зараз ви читаєте новину «Албанія та Хорватія приєдналися до НАТО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода