Ексклюзиви
Середа, 07 травня 2008 13:41

Як українці ставляться до Дня Перемоги (Опитування)

65,3% опитаних Центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова ставляться до Дня Перемоги (9 травня) як до великого свята.

Про це свідчать результати опитування.

Респондентам запропонували відповісти на запитання, як вони ставляться до Дня Перемоги.

При цьому 26,4 % опитаних вважають цей день (9 травня) звичайним святом, 5,8% - вважають День Перемоги звичайним вихідним днем, а не святом, 1,1% - не вважають святом і виступають за те, щоб цей день був робочим, 1,4% - не змогли відповісти.

Зокрема на заході 30,4% опитаних вважають 9 травня великим святом, 42,3% - звичайним святом, 18,4% - уважають не святом, а вихідним днем, 3,9% - не ставляться до 9 травня як до свята й вважають, що цей день повинен бути робочим, 5% - не змогли відповісти.

У центральному регіоні 69,3% респондентів розцінюють День Перемоги як велике свято, 26,7% - вважають звичайним офіційним святом, 2,9% - звичайним вихідним днем і не вважають його святом, 0,6% - не ставляться до 9 травня як до свята й вважають, що цей день повинен бути робочим, 0,5% - не змогли відповісти.

На півдні 76,7% опитаних ставляться до цього дня як до великого свята, 18,3% - як до звичайного офіційного, 3,3% - як до звичайного вихідного дня, а не святу, 0,3% - вважають, що цей день повинен бути робочим, і 1,4% - не змогли відповісти на запитання.

На сході країни 76,5% респондентів вважають 9 травня великим святом, 20,7% - звичайним офіційним святом, 2,6% - звичайним вихідним днем, а не святом, 0,2% - за те, щоб цей день був робочим, 0,2% - не змогли відповісти на запитання.

Опитування було проведено з 11 по 17 квітня, було опитано 2019 респондентів старших 18 років, статистична похибка вибірки не перевищує 2,3%, повідомляють Українські Новини.

Зараз ви читаєте новину «Як українці ставляться до Дня Перемоги (Опитування) ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 24102
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути
Погода