Ексклюзиви
Понеділок, 19 березня 2007 13:48

44% європейців вважають, що в ЄС їхнє життя стало гірше

44% європейців вважають, що в ЄС їхнє життя стало гірше
Нове опитування, проведене FT/Harris в п"яти найбільших країнах ЄС і США до 50-ї річниці Євросоюзу цього тижня, показало, що ЄС стискають лещата хвороби: 44% європейців вважають, що їхнє життя погіршало після вступу їхньої країни до союзу, і лише 25% європейців вважають, що їхнє життя покращало.

Опитування ілюструє песимізм, що поширюється в Європі, проте також свідчить про подвійне відношення громадян до ЄС через 50 років після ухвалення Римського договору, що ліг в основі блоку.

Незважаючи на численні скарги в адресу ЄС, включно з широко поширеною думкою про його надмірну бюрократію, лише меншість опитаних думають, що їхня країна жила б краще, якби вийшла з ЄС: так думають тільки 22% респондентів. Натомість 40% упевнені, що ситуація змінилася б в гіршу сторону.

Опитування показало, що 35% респондентів вважають, що європейська конституція справить позитивну дію на їхню країну, тоді як зворотної думки дотримуються 27% респондентів. Найбільш негативна реакція (48%) була відмічена у Великобританії, повідомляє ИноПресса.

Зараз ви читаєте новину «44% європейців вважають, що в ЄС їхнє життя стало гірше». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 27601
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути
Погода