Ексклюзиви
Субота, 23 лютого 2008 07:13

Віктор Балога заступився за мера

Голова Секретаріату президента Віктор Балога написав листа прем"єр-міністру Юлії Тимошенко з пропозицією припинити перевірку діяльності виконавчого органу міськради.

У зверненні зокрема йдеться про таке: раніше міський голова Леонід Черновецький поскаржився президентові, що Кабмін втручається в роботу мера, перевіряє підготовку й виконання міського бюджету. Черновецький пише, що, згідно з законами, складати проект бюджету міста має виключно виконавчий орган Міськради.

Перевірка, ініційована Кабміном, є втручанням органів державної влади в роботу органів місцевого самоврядування, зазначив Віктор Балога.

21 лютого міністр Петро Крупко надіслав Вікторові Балозі відповідь. Крупко зазначає, що Кабмін не припинятиме перевірки, бо Черновецький є не лише головою виконавчого органу міськради, а й керівником міськдержадміністрації. Призначає на цю посаду президент, але, згідно з "Законом про Кабінет Міністрів", керівник міськдержадміністрації підзвітний главі уряду. Тому доручення прем"єр-міністра від 7 лютого 2008 року про створення групи щодо перевірки міськдержадміністрації як місцевого органу виконавчої влади правомірне та підлягає обов"язковому виконанню.

31 січня екс-мер і голова комітету Верховної Ради з питань місцевого самоврядування Олександр Омельченко, 69 років, звернувся до Юлії Тимошенко з проханням проконтролювати міськдержадміністрацію.

"До комітету надходять численні звернення про порушення Конституції та законів із боку міського голови й очолюваної ним адміністрації. У столиці панує тотальна корупція, хабарництво, кругова порука серед вищого керівництва влади", — йдеться у зверненні Омельченка.

Зараз ви читаєте новину «Віктор Балога заступився за мера». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3447
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода