Ексклюзиви
Вівторок, 11 грудня 2007 07:12

Сотникова звільняють через Аделаджу

Голова Дніпровського району Олександр Сотников, 53 роки, намагається відкрити Центр соціальної реабілітації для постраждалих від тоталітарних сект.

Про це Сотников заявив учора під час спеціально скликаної прес-конференції.

— Це був наш перший особистий конфлікт із мером, що виник на підставі тоталітарних сект, які діють на території Дніпровського району. Другий конфлікт виник через забудову на Березняківській, 12 (компанія "Кроун" мала намір звести висотку у сквері поблизу цього будинку, дійшло до кривавого побоїща між охоронцями та місцевими. — "ГПУ"). До нас звертається багато постраждалих. Тому прийняли рішення створити такий центр. Ми знайшли приміщення, звернулися до мерії, аби його реконструювати. Після цього в мене була напружена розмова з головою стосовно того, аби я відмінив рішення про створення центру для постраждалих від тоталітарних сект. Але я хочу запевнити — центр функціонуватиме, — заявив Олександр Сотников.

Психолог Світлана Бабарика, 43 роки, працює у Всеукраїнській дитячій лінії "Телефон довіри". Жінка приймає дзвінки і скарги потерпілих від тоталітарних сект.

— На даний момент секта — це велика проблема. До нас звертаються багато постраждалих. У секту йде одна людина, яка потім тягне за собою родину. Серед членів багато молоді. Люди віддають десятину свого заробітку, продають квартиру, а до секти відносять гроші. Тому реабілітаційний центр необхідний, аби оберегти киян від вступу до таких сект, — переконана психолог.

Під час зустрічі з пресою керівник Дніпровської РДА сказав, що тоталітарна секта — це церква "Посольство Боже".

Зараз ви читаєте новину «Сотникова звільняють через Аделаджу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 2319
Голосування Як столична влада справляється з наслідками снігопаду
  • Нормально. Центральні вулиці та магістралі розчищені
  • Жахливо. Робота комунальників майже непомітна
  • Дороги почищені, а двори, тротуари та підземні переходи схожі на "сніговий апокаліпсис"
  • Звичайна ситуація під час снігопаду. Міська влада робить усе можливе
  • Нехай сніг прибирає той, хто розкидав
  • Мені байдуже, я не виходжу з дому
  • Ваш варіант пишіть у коментарях
Переглянути
Погода