понеділок, 18 жовтня 2021 20:41

Триденними перегонами на Київщині закрили велосезон
13

З 15 по 17 жовтня на території Київської області відбувся 3-денний велозахід Kyiv Fall Edelburg Cup.

15 жовтня відбулась Kyiv Fall Crit — традиційна гонка-критеріум (групові кільцеві перегони за очками) на автодромі Чайка, загальний старт найсильніших спортсменів незалежно від вікових груп. Перед спортсменами стояла задача проїхати 20 кіл протяжністю близько 2,5 км кожне.

"Вже 4 роки проводжу велозахід Kyiv Fall, і кожного разу хороша погода. От минулоріч, наприклад, за кілька днів до заходу показувало дощі та грози, а в день початку перегонів сонечко, пташки співають. Всі питають "Як так?" а я відповідаю що домовився", — каже організатор заходу Ігор Хижняк.

Відбувся 3-денний велозахід Kyiv Fall Edelburg Cup

На трасі велосипедисти досягають швидкості 50 км/год. Не обходиться і без падінь. На останньому колі Олексій Веріго, тримаючи лідируючу позицію, втратив рівновагу через нерівності траси та впав буквально за 30 м від фінішної межі. Через падіння одне колесо деформувалось та переламались списи, проте сам спортсмен неушкоджений.

Серед спортсменів України (група "А") кращим став Дмитро Петров, серед спортсменів-аматорів (група "B") — Богдан Чорноус, а серед дівчат (група "C") перемогу здобула Ольга Ящук.

16 жовтня відбулися перегони з роздільним стартом (спортсмени стартували за хвилину одне за одним) по пересічній місцевості навколо села Бобриця - Kyiv Fall ITT.

Найкращим серед чоловіків став Євген Філін, а серед жінок —Наталя Тарнавчик-Чугуєвець.

17 жовтня заключним етапом стала традиційна групова гонка на 112 км по пересічній місцевості. В перегонах приймали участь три категорії спортсменів:

Race – Групова гонка на шосе для категорії Sport (в залік Українського Аматорського Туру)

Ride – Велогонка на шосе для категорії Open(незалежно від типу велосипеду)

Dirt – Ґрунтова гонка для власників спеціальних для того велосипедів

В категорії Race серед чоловіків кращим став Дмитро Воловод, а серед жінок — Наталія Ковалевська

В категорії Ride серед чоловіків перемогу здобув Владислав Юшко, серед жінок — Єлизавета Лисько

В категорії Dirt серед чоловіків переміг Євген Шилов, а серед жінок — Марина Кизилова

Український спортсмен Юрій Анікеєв з Харкова виграв чемпіонат Європи 2021 з шашок-100 у блискавичній грі (бліц).

Зараз ви читаєте новину «Триденними перегонами на Київщині закрили велосезон». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua