Субота, 02 лютого 2008 07:15

Нацрада перевірить "Волю Кабель"

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на днях створила комісію, яка має перевірити діяльність компанії "Воля Кабель".

Мають визначити, чи правомірно провайдер масово переводить абонентів аналогового телебачення на цифрове. Крім того, спеціалісти повинні з"ясувати, чому компанія підвищує ціни на свої послуги.

Таку процедуру вирішено провести у зв"язку з великою кількістю скарг абонентів.

— За результатами перевірки буде ухвалене рішення щодо того, чи правочинні дії компанії. Очолювати комісію призначили Сергія Крушановського, керівника апарату Національної ради. До складу також увійшли голови структурних підрозділів. Перші результати очікуємо вже в середу, — повідомляють "ГПУ" у прес-службі Нацради.

За даними відомства, найбільша кількість скарг надійшла від киян протягом минулого року. Мешканці міста нарікали на те, що компанія підвищила тарифи.

— Підключаючи цифрове телебачення, "Воля Кабель" проводить технологічну заміну. Вона повинна надати Нацраді документи, які пояснюють масове відключення аналогового телебачення, — каже заступник голови Нацради Юрій Плаксюк.

З 1 січня "Воля" підвищила абонентську плату за пакет соціального аналогового телебачення "Україна" з 22 до 26 грн щомісяця. 2008 року компанія має намір повністю замінити в Києві аналогове ТБ на цифрове.

Зараз ви читаєте новину «Нацрада перевірить "Волю Кабель"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5738
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода