Ексклюзиви
Середа, 30 липня 2008 18:20

Мін"юст заплутався з народжуваністю в місті

У понеділок Міністерство юстиції повідомило, що народжуваність у столиці вперше за останні роки перевищила показники смертності. Але в міському управлінні юстиції цю інформацію заперечують.

Згідно повідомлення міністерства протягом першого півріччя 2008-го в місті народилося на 20 осіб більше, ніж померло. Загалом із січня по липень у столиці з"явилося на світ 15,1 тис. немовлят, повідомляє Мін"юст. Посилаючись на оперативні дані органів реєстрації актів цивільного стану, міністерство заявило, що Київ є третім у своєрідному національному рейтингу новонароджених. Після Донецької та Дніпропетровської областей.

У міському управлінні заперечують, що в столиці народилося більше, ніж померло.

— У нас взагалі немає інформації, що народжуваність у Києві перевищує смертність. Я не знаю, звідки в міністерства такі дані. Усе зовсім навпаки. За останніх півроку в місті народилося 14 тисяч 793 дитини. А померло за той час 15 тисяч 72 особи — розповідає "ГПУ" Наталія Мацвейко, 46 років, заступник начальника міського управління юстиції.

— Ми складали повідомлення, спираючись лише на оперативні дані. А більш точна інформація буде відома пізніше. Хотіли зробити акцент на тому, що в місті народжуваність перевищує смертність, — пояснила "ГПУ" причини появи інформації працівниця прес-служби Мін"юсту.

Зараз ви читаєте новину «Мін"юст заплутався з народжуваністю в місті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3443
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода