Понеділок, 20 жовтня 2008 17:19

Маніяка на Троєщині немає

Днями в місті почала поширюватися інформація, що на житловому масиві Троєщина завівся маніяк, який полює на школярок. Таке говорять між собою місцеві.

Міліція просить їх заспокоїтися. Кажуть, правоохоронці останнім часом фактів зґвалтування неповнолітніх у столиці взагалі не фіксували.

— Привід для пліток на Троєщині дійсно був, — каже "ГПУ" Володимир Дмитренко, заступник начальника прес-служби міської міліції. — Недавно на Троєщині чоловік середніх років пробував познайомитися на вулиці із 15-річною дівчиною. Він їй нічого поганого не зробив. Просто познайомився, хотів порозмовляти. Але дівчина злякалася, побігла додому, розповіла про це батькам. Вони написали заяву в міліцію.

За словами Володимира Дмитренка, через цей факт правоохоронці провели профілактичні бесіди із вчителями в школах. Попросили, аби ті зайвий раз нагадали учням, що із незнайомими чоловіками на вулицях знайомитися не слід.

Але вчителі кількох шкіл, наприклад зі школи N251, на запитання "ГПУ" заперечили, що міліція проводила із ними чи учнями зустрічі та бесіди.

Зараз ви читаєте новину «Маніяка на Троєщині немає». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6257
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода