Ексклюзиви
Пʼятниця, 18 квітня 2008 07:02

Кличко пропонує вирішення житлової проблеми

  Кандидат у мери Києва Віталій Кличко
Кандидат у мери Києва Віталій Кличко

"50 на 50" — так називається одна із соціальних ініціатив Блоку Віталія Кличка, яка буде запроваджена у Києві після перемоги на дострокових виборах, повідомляє прес-служба Центрального штабу блоку.

Планують, що витрати на будівництво житла ділитимуть навпіл між містом та громадянином. Ініціатива розроблена в рамках житлової програми "Відповідь на квартирне питання" і систематично та прозоро втілюватиметься командою Віталія Кличка.

Ця програма, як вважають експерти Блоку Кличка, за відносно короткий час дозволить суттєво просунутись у вирішенні житлової проблеми.

Пріоритетне право на житло матимуть кияни, що стоять у квартирній черзі, та молоді сім"ї з дітьми.

Пріоритетне право на житло матимуть кияни у черзі

— Програма виключатиме можливість корупції, оскільки перепродати отримані квартири можна буде лише за умови повернення місту половини її вартості за ринковими цінами на момент продажу, — стверджують представники Блоку Кличка.

— Ціни на таке житло будуть фіксованими і нижчими за ринкові. Такого результату буде досягнуто за рахунок пільгових умов прийняття проектів забудови та безкоштовного надання земельних ділянок. Необхідні кошти закладуть у бюджет міста за рахунок надходжень від приватизації та реалізації на аукціонах квартир, що місто отримує від забудовників, — пояснюють у Блоці Кличка.

Соціальна ініціатива "50 на 50" — одна з комплексу заходів, передбачених командою Віталія Кличка у Стратегії розвитку столиці "Обличчям до киян".

Зараз ви читаєте новину «Кличко пропонує вирішення житлової проблеми». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5692
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода