Ексклюзиви
Вівторок, 27 травня 2008 07:12

Екс-міністр Володимир Мальцев хворів на рак

Учора на Байковому кладовищі поховали колишнього керівника  Міністерства охорони здоров"я України Володимира Мальцева.

Кажуть, останнім часом чоловік тяжко хворів на рак. До 60-річчя не дожив тиждень.

Народився Володимир Мальцев у райцентрі Ружин на Житомирщині. Його батьки працювали в медицині. Мати, Тамара Мальцева — акушером, батько Іван — санітарним лікарем. 1972-го Володимир Мальцев закінчив Тернопільський медінститут. Із 1980 року керував поліклінікою Житомирського обласного лікувально-санаторного управління. Отримав ступінь кандидата медичних наук. Після Чорнобильської трагедії працював в оперативному штабі, запроваджував систему обліку евакуйованих. 1991-го Мальцева призначили заступником міністра охорони здоров"я України. Міністром він став улітку 1994 року. Щоправда, пробув Володимир Іванович на посаді міністра 39 днів — найменше за своїх попередників. Після став професором, завідував відділом у Державному фармакологічному центрі при МОЗ. Колеги кажуть, що Володимир Іванович був спокійним й урівноваженим.

Його діти також медики. Старша донька Тетяна займається клінічними випробуваннями ліків. Син Олександр закінчив факультет міжнародної економіки, згодом вивчився на фармацевта. Онук Іван теж мріє стати лікарем.

Вчора у приміщені міністерства поставили портрет із траурною стрічкою і букет червоних троянд. Прощання провели в ритуальній залі лікарні Феофанії.

Зараз ви читаєте новину «Екс-міністр Володимир Мальцев хворів на рак». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5688
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода