Ексклюзиви
Вівторок, 18 вересня 2007 07:05

Чоловіка з переламаною ногою ганяли лікарнею

28-річний київський юрист Олександр Копець травмував минулої середи ногу. Стопа набрякла так, що чоловік не міг ступати на неї. Прийшов до поліклініки N3 у Подільському районі. Гадав, накладатимуть гіпс.

— Травматолога в лікарні немає. Був один, та пішов у відпустку. У реєстратурі сказали йти до хірурга, — розповідає Олександр.

Перед кабінетом хірурга на четвертому поверсі сиділо до десятка людей. Як виявилося, цей спеціаліст приймає лише двічі на тиждень. Олександр дивом потрапив у потрібний день. Інші хірурги звільнилися, а цей працює на чверть ставки.

— Годину я чекав під кабінетом. Дочекався черги, мене направили на сьомий поверх на рентген, — каже чоловік. — Коли прийшов, у кабінеті нікого не було.

Робочий день у рентгенолога закінчився о 17.00. Олександр знову повернувся до хірурга.

— Стрибав на одній нозі, як дівчинка в класики, — згадує він. — Хірурга не було — робив операцію. У його кабінеті сиділи дві медсестри — молода й старша. Обидві почали махати руками — мовляв, ми не лікарі, вам не допоможемо.

Випадкова киянка в коридорі порадила Олександрові накласти гіпс у травмпункті на вул. Мостицькій. Від Волоської, де розташована поліклініка N3, до Мостицької їхати на автомобілі хвилин 20. Жінка порадила викликати "швидку".

— Але медсестри відмовилися. "У нас не положено", — сказали, — говорить Копець. — Тоді я викликав її зі свого мобільного. Лікарі "швидкої" питають — де вас забрати? Я говорю, що стою на Волоській, навпроти поліклініки. Вони самі визнали — і сміх, і гріх.

На Мостицькій Олександрові наклали гіпс. Чоловікові доведеться носити його три тижні.

Зараз ви читаєте новину «Чоловіка з переламаною ногою ганяли лікарнею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3859
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода