Середа, 20 серпня 2008 18:45

Черновецький став кавалером

У вівторок на офіційному сайті Президента України оприлюднили указ, згідно з яким міського голову Леоніда Черновецького нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого п"ятого ступеню.

Мер отримав відзнаку з нагоди 17-ї річниці незалежності України.

Орденом Мудрого нагороджують за видатні особисті заслуги перед державою в галузі державного будівництва, зміцнення міжнародного авторитету країни, розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров"я, за благодійну, гуманістичну та громадську діяльність.

Нагорода має п"ять ступенів. Останній — початковий, найнижчий. Однак мера відтепер мають називати кавалером ордена Ярослава Мудрого.

Орден відливають зі срібла. На виробі гравіюють номер та слова "Мудрість, честь, слава". Біло-блакитний хрест обрамлений позолотою, у центрі — зображення князя.

Леонід Черновецький має звання заслуженого юриста України та почесного працівника прокуратури України. Попередній міський голова Олександр Омельченко є Героем України, а також кавалером ордена князя Ярослава Мудрого третього, четвертого та п"ятого ступенів та ордена "За заслуги" третього ступеню.

Зараз ви читаєте новину «Черновецький став кавалером». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3514
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода