Понеділок, 18 серпня 2008 18:37

Бібліотеці дали вдвічі більше приміщення

Центральна районна бібліотека ім. Достоєвського на вул. Освіти, 14 (Солом"янський район) переїжджає в нове приміщення — сусідню будівлю N14а.

Переселений заклад відкриють на Всеукраїнський день бібліотек, 30 вересня. У міській владі розповідають, що це перша бібліотека в столиці, яку модернізували й перевели в нове приміщення за останніх десять років. Побудували його за рахунок інвесторів.

— У старому приміщенні бібліотека знаходилася майже шістдесят років. Два наші відділи не поміщалися, були розташовані за іншими адресами. Крім того, гуртожиток над нами постійно затоплював сховище. Стіни розмокли, опадала штукатурка, — каже "ГПУ" директор бібліотеки Орися Чухрій, 58 років. — Ми вже потихеньку переселяємося. Сьогодні нам привезли меблі. Уже фактично не працюємо. Тільки приймаємо книги.

Бібліотека ім. Достоєвського площею 455 кв. м розташовувалася в триповерховій будівлі, що належить Київміськбуду. Її орендували в підприємстві "Екос". На верхніх поверхах знаходиться відомчий гуртожиток. Площа нового приміщення бібліотеки — 982 кв. м. Тут буде Інтернет-центр, відділ ділової інформації, історико-краєзнавчий відділ.

Зараз ви читаєте новину «Бібліотеці дали вдвічі більше приміщення». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3401
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода