Середа, 29 березня 2017 15:44

Який фільтр для води вам підійде (Р)

Фільтри для води можуть поліпшити її смак і захистити від шкідливих забруднень. Їх стало простіше встановлювати, і вони зручніші в обслуговуванні. Більшість з них підходять для видалення свинцю і багатьох поширених забруднень. Фільтри Наша вода відмінно підходять для нашого регіону.

Фільтрація - це фізичний процес, який відбувається, коли рідини, гази, розчинена або зважена речовина прилипає до поверхні абсорбційного середовища або в його порах.

Фільтрація забруднюючих речовин в значній мірі залежить від кількості забруднювача, розміру часток та їх заряду. Попередня обробка перед фільтруванням може включати додавання коагулянтів і порошкоподібного активованого вугілля, регулювання рівня рН або концентрацію хлору й інші процеси попередньої обробки для захисту поверхні мембрани фільтра.

 
Який фільтр вибрати

Вибираючи фільтр для води ціна може стати визначальним фактором. Але перш за все, варто вирішити який тип водоочищення вам підійде.

Є багато різних типів доступних методів очищення, і може виникнути плутанина під час прийняття рішення, який вид краще для вашого регіону. У багатьох районах світу вода небезпечна для пиття, тому фільтрація є одним з варіантів захисту вашого здоров'я. Що необхідно враховувати при визначенні методу очищення в залежності від ваших потреб і переваг, зазначено нижче.

Очищення активованим вугіллям

Такі системи призначені для видалення більшості органічних сполук, які викликають естетичні проблеми (запах і смак). Чим довше вода контактує з активованим вугіллям, тим ефективніше видалення сторонніх речовин. Однак він може фактично служити місцем для життя і зростання бактерій.

Механічні фільтри (мікрофільтрація)

Такі пристрої видаляють зважений матеріал. Вони не настільки ефективні в усуненні смаку і запаху, як вугільний фільтр, тому в деяких випадках для усунення цих проблем можливо краще використовувати як волокно, так і активоване вугілля. Вони виготовлені з волокнистого матеріалу, такого як целюлоза або штучний шовк, який не пропускає частинки домішок.

Установки зворотного осмосу

Ці установки аналогічні блоку "все в одному", так як вони мають різні типи фільтрації, мембран, резервуарів для зберігання і дренажних резервуарів. Вони видаляють неорганічні хімікати, такі як нітрати. У систему входить фільтр для видалення осаду, вугільний - для видалення запахів і смаків, мембрану, через яку вода пропускається під тиском, резервуар для зберігання води і дренаж для видалення всіх захоплених з'єднань.

Нейтралізуючі системи очищення

Нейтралізуючі очисники обробляють кисле середовище. Вони нейтралізують кислоту, передаючи її через вапнякові стружки або інший нейтралізуючий агент. Коли кисла вода має місце, вона може вилуговувати свинець, мідь або інші токсичні метали з побутових труб в водопровід.
Зараз ви читаєте новину «Який фільтр для води вам підійде (Р)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 939
Голосування Який результат покаже збірна України з футболу на Євро-2020/21?
  • 1) не вийде з групи
  • 2) дійде до 1/8 фіналу
  • 3) дійде до 1/4 фіналу
  • 4) дійде до 1/2 фіналу
  • 5) дійде до фіналу
  • 6) виграє турнір
Переглянути