Ексклюзиви
Понеділок, 24 березня 2008 16:08

Фільтр для очистки води замінюють раз на півроку

26-річний Юрій Пасменко з Черкас поставив на кухні фільтр для води "Аквафор". Три колби очищують водопровідну воду від важких металів, органічних речовин і хлору. Чоловік каже, що потім її можна пити сирою. У чайнику не залишається накипу.

— Раніше я возив питну воду зі свердловини біля "Водоканалу", — розповідає Юрій. — Але від неї страшенний накип на каструлях був. А як постоїть, то ще й плівка якась зверху з"являлась. Купувати для пиття негазовану воду теж не хочу, бо чув, що для її тривалого зберігання додають якісь речовини.

За фільтр разом з установкою чоловік заплатив 680 грн. У магазині йому пояснили, що систему треба замінювати — приблизно раз на півроку. В інструкції написано, що фільтр розрахований на очистку 6000 л. Три змінні коштують 100 грн, кращої якості — до 300 грн.

— Тепер у нас на кухні два крани. Звичайний і тоненький збоку. П"ємо й готуємо на очищеній воді, а посуд миємо звичайною, — додає Юрій.

Зараз ви читаєте новину «Фільтр для очистки води замінюють раз на півроку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода