Ексклюзиви
Понеділок, 26 листопада 2007 17:09

Дублікат ключа роблять лише в сервіс-центрі

Автор: фото: Андрій ШМАТОВ
  Олександр Мазуренко із салону ”Локмайстер” на Подолі показує ключ і серцевину замка ”Мультилок класик”. На ключі видавлені засічки — це і є код ключа, які мають збігатися із зубчиками серцевини
Олександр Мазуренко із салону ”Локмайстер” на Подолі показує ключ і серцевину замка ”Мультилок класик”. На ключі видавлені засічки — це і є код ключа, які мають збігатися із зубчиками серцевини

Кияни найчастіше міняють дверні замки перед Новим роком і літніми відпустками, кажуть майстри. Надійними вважаються замки ізраїльської фірми "Мультилок". Підробити ключ до його серцевини практично неможливо. Дублікат роблять лише в сервісних  майстернях.

— До комплекту ключів додається пластикова картка, — розповідає менеджер із продажу салону "Локмайстер на Подолі" Олександр Мазуренко, 36 років. — На ній записаний код ключа. Виготовити дублікат можна тільки з цієї картки. Майстер ставить її у фірмовий верстат і за 5 хвилин ключ готовий.

Зламати ключ до "Мультилока" практично неможливо, говорять у салоні. Найчастіше їх крадуть. Тоді варто перекодувати замок. Майстер перебирає серцевину, встановлює новий код і робить ключі. З такою роботою він впорається за 15 хв.

— У нас був випадок, коли чоловік по черзі загубив усі 5 ключів до замка,— згадує Мазуренко. — Довелося перекодовувати замок.

У "Локмайстері" продають замки з різними системами захисту. Ключ до найпростішої конструкції "7х7" коштує 30 грн. До "Класик" — 35, а до "Інтерактив" 70 грн. За перекодування замка з системою "7х7" треба заплатити 90 грн, "Класик" — 125, а "Інтерактив"— 175 грн.

Зараз ви читаєте новину «Дублікат ключа роблять лише в сервіс-центрі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3893
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути