Середа, 09 квітня 2008 15:02

Під шкірку курячої тушки заливають яйця

Киянка Раїса Хуснутдінова, 68 років, фарширує курку сирими яйцями за татарським рецептом.

— Бажано брати домашню курку, аби розріз був маленький і шия ціла, — Хуснутдінова знімає окуляри.

Нижній розріз тушки вона зашиває. Шийні кісточки виймає. Обережно відділяє шкірку від м"яса. Надуває курку через шию, наче повітряну кулю. Між тушкою та шкіркою буде начинка.

— Дірок не повинно бути, бо начинка витече, — додає Раїса Валевна. — Їх треба зашити.

Із 10 яєць та молока Хуснутдінова готує легкий омлет. Його постійно помішує, аби не пересмажився. Знімає з вогню. Лопаткою омлет розділяє на шматочки та перемішує їх із 10 сирими яйцями. Цю масу жінка заливає через шию під шкіру та в курку, зав"язує ниткою отвір і обережно опускає в киплячу воду. Курка ніби сидить в окропі.

— Каструлю варто брати велику, щоб курка потонула у ній, — продовжує господиня. — Вогонь робіть маленький, бо при сильному шкіра може лопнути і страва не вийде. За півтори-дві години вона буде готова.

До фаршированої яйцями курки Раїса Валевна готує домашню локшину. На яйце бере столову ложку води, дрібку солі. Збиває, додає борошно і тонко розкачує. Порізаному на смужки тісту дає час підсохнути, потім варить у підсоленій воді.

— Локшину можна приготувати і про запас, тоді її треба добряче висушити, — пояснює Хуснутдінова.

Зараз ви читаєте новину «Під шкірку курячої тушки заливають яйця ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода