Четвер, 23 вересня 2010 12:34

Чи купуєте ви одяг українського виробництва?
5

Михайло Бродський, 51 рік, голова Держкомпідприємництва:

- Українського виробництва маю лише труси. Дружина купує в універмазі "Україна". 100 відсотків бавовна. Ще шкарпетки маю - житомирські, здається. Інші речі, на жаль, купую закордонного виробництва. Як правило, у нас, часом літаю в Італію на шопінг. Але одягаюся скромно. Зараз на мені піджак італійської фірми Lebole. Але виготовлено в Єгипті.


Сергій Тігіпко, 50 років, віце-прем'єр з економічних питань:

- Маю вітчизняні костюми, які мені пошила український дизайнер. Це моя добра знайома, але прізвище забув. У мене немає якихось улюблених марок. А наше не купую, бо немає якості. Якщо ж хто і шиє добре, то працюють на експорт. Брендові речі купую тут, в Україні. Тому ми й говоримо про зміни до Податкового кодексу, аби стимулювати нашу легку промисловість.


Володимир Стельмах, 71 рік, голова Національного банку:

- На мені все від Вороніна. Навіть труси. Підтримую таким чином вітчизняного виробника. Іду в магазин до нього - на вулиці Жилянській в Києві - і там усе є. Окрім туфель.


Наталя Королевська, 35 років, народний депутат від БЮТ:

- У мене є кілька суконь Андре Тана та Лілії Пустовіт. Ще вишиванка і блузка. І все.


Олександр Лавринович, 54 роки, міністр юстиції:

- На Борщагівській, 15 є такий дизайнер Олег... Прізвище забув. Ось там купую дещо. Ще є два костюми Вороніна. Зараз на мені костюм італійського виробництва. Ношу закордонне, бо воно, як на мене, якісніше.


Ірина Акімова,  заступник глави Адміністрації президента:

- У мене в гардеробі практично весь одяг пошитий нашими умільцями. Не брешу. Але не збираюся займатися рекламою і розказувати, хто і що мені шиє.

Зараз ви читаєте новину «Чи купуєте ви одяг українського виробництва?». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода