Ексклюзиви
Субота, 12 червня 2021 01:28

Виявили невідому частину Великої Китайської стіни

У повіті Цзінбянь міста Юйлінь, розташованого у провінції Шеньсі на північному заході Китаю, випадково виявили руїни стародавнього замку, побудованого за часів династії Мін. Як виявилося, він був частиною Великої Китайської стіни.

Так, під час розкопок вчені виявили два двори. Перший розташовувався на південній стороні замку і був відносно невеликим: 60 метрів в довжину і 25 метрів у ширину. Його стіни, будинки і цегляна підлога добре збереглися. Там же знайшли 30 глиняних статуй і кам'яну плиту: згідно напису на табличці, у цьому місці розташовувався храм під назвою Палац Сяньін. У другому дворі спочивали руїни більшої будівлі, на схід від Палацу Сяньін, пише Канал 24.

 

Цінпінбао розташовувався приблизно в десяти кілометрах від головної частини Великої Китайської стіни і зберіг візерунки й стиль, характерні для епохи династії Мін, з правлінням якої пов'язаний значний період багатовікової китайської історії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дивилися на себе в потойбіччі. Виявили незвичайні дзеркала

У лісі неподалік німецького села Едергейм 12-річний хлопець знайшов давній меч. Знахідці близько 430 років.

Зараз ви читаєте новину «Виявили невідому частину Великої Китайської стіни». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі