Середа, 13 вересня 2017 11:08

Молодь більше ігнорує живе спілкування - професор

Молодь більше ігнорує живе спілкування - професор
Представники покоління iGen воліють проводити дозвілля, списуючись з однолітками в соцмережах. Фото: google

Людей, що народилися після 1995 року, вчені називають поколінням Z, або iGen.

Вони значно менше зацікавлені в особистих знайомствах, ніж попереднє покоління. Вважають за краще знайомство і спілкування у соціальних мережах. До такого висновку дійшов професор Державного університету Сан-Дієго (США) Жан Женг, повідомляє Daily Mail.

Женг розповів, чим відрізняється покоління народжених після 1995 року. У дослідженні використав дані про 11 млн молодих людей із цієї групи.

Він вважає, що діти, яким зараз від 14 до 18 років, терпиміші до довколишніх, менш щасливі і менш підготовлені до дорослого життя, ніж попереднє покоління Х.

Представники покоління iGen воліють проводити дозвілля, списуючись з однолітками в соцмережах.

"Підлітки проводять величезну кількість часу зі своїми смартфонами, спілкуються з друзями в електронному форматі. Вони витрачають менше часу на спілкування з друзями особисто, розмовляючи з ними он-лайн", - пише Женг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Встановили причину виникнення анорексії

Професор також зробив висновок, що покоління iGen менш активно цікавиться протилежною статтю.

"З 1991 року інтимна активність у 14 і 15-річних у всьому світі знизилася майже на 40 відсотків. Ці підлітки в середньому отримують перший інтимний досвід не раніше 17 років, тобто на рік пізніше, ніж покоління Х", - заявив він.

Професор пояснив: у всьому світі люди, що народилися між 1946 і 1964 роками, відомі як бебі-бумери. Ті, хто народився між 1965 і 1980 роками - це покоління X.

Народжені між 1980 і 2000 роками відноситься до групи міленіали.

Середній рівень IQ падає протягом 40 років через старіння людства. Таку заяву зробили психологи в статті, опублікованій в журналі Intelligence.

Зараз ви читаєте новину «Молодь більше ігнорує живе спілкування - професор». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі