Ексклюзиви
Четвер, 28 квітня 2011 11:40

Всесвітній день охорони праці у САН ІнБев Україна

28 квітня в усьому світі щорічно відзначається Всесвітній день охорони праці.

Починаючи з 2003 року, Міжнародна організація праці (МОП) проводить цей Всесвітній день, акцентуючи увагу на заходах із запобігання аваріям та травматизму на робочому місці. Компанія САН ІнБев Україна як частина міжнародної групи компаній Anheuser-Busch InBev підтримує традицію проведення Всесвітнього дня охорони праці.

САН ІнБев Україна – соціально-відповідальна компанія, яка постійно працює над забезпеченням безпечних, здорових і гідних умов праці для своїх співробітників.

"Ініціатива Глобального договору - це ініціатива, яка сприяє розвитку соціально-відповідального бізнесу в Україні. 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці, тому ми дуже раді, що така ініціатива знайшла відгук і в українському бізнес-середовищі. У цьому році ми чуємо про його проведення в національному контексті ", - повідомила Ганна Данилюк, координатор Української мережі Глобального Договору ООН.

Сьогодні на Чернігівському, Миколаївському та Харківському заводах компанії пройдуть масштабні профілактичні заходи - навчальні семінари, конкурси, навчальні тривоги. Як повідомили в компанії, мета заходів, приурочених до Всесвітнього дня охорони праці - привернути увагу до проблем промислової безпеки, підвищити культуру безпеки в Україні.

"У цей день ми підбиваємо підсумки, відзначаємо успіхи наших безперервних зусиль із захисту наших людей від небезпечних виробничих факторів. Люди та їх здоров'я - величезна цінність для компанії, і компанія бере на себе відповідальність за здоров'я своїх співробітників", - підкреслив Денис Хрєнов, директор з правових питань та корпоративних відносин САН ІнБев Україна.

Зараз ви читаєте новину «Всесвітній день охорони праці у САН ІнБев Україна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 22066
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути
Погода