Середа, 04 травня 2011 12:15

Українців нагодують російською вівсянкою

Українців нагодують російською вівсянкою

Керівництво Державної продовольчо-зерновий корпорації Україні розглядає можливість закупівлі на внутрішньому ринку зерна вівса для переробки на крупу і пластівці.

Також досягнуті домовленості про постачання вівса і вівсяної крупи з сусідніх країн, передає "ЛІГАБізнесінформ".

Як повідомили в ДПЗКУ, на сьогоднішній момент проходять планові заходи з внутрішнього переміщення вівса, що зберігається на підприємствах ДПЗКУ на Новоукраїнський КХП, що входить до складу корпорації.

Також розглядається питання про можливу закупівлю на внутрішньому ринку зерна вівса для подальшої його переробки на крупу і пластівці на Новоукраїнському КХП.

Разом з тим, на завершальному етапі перебувають переговори про постачання в травні-червні 500 тонн вівса з Казахстану і 150 тонн вівсяної крупи з Росії.

Крім того, досягнуто домовленості про переробку 1000 тонн вівса польського походження та постачання 350 тонн вівсяної крупи білоруського походження.

За допомогою даних заходів ДПЗКУ має намір завантажити виробничі потужності Новоукраїнського КХП та забезпечити безперервність поставок його продукції в регіони України.

Нагадаємо, в лютому-березні 2011 року роздрібні ціни на вівсяну крупу, а особливо вівсяні пластівці, на внутрішньому ринку України істотно виросли.

Експерти аграрного ринку пояснюють це зростання цін обмеженими запасами вівса в Україні в 2010/11 маркетинговому році.

Зараз ви читаєте новину «Українців нагодують російською вівсянкою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

25

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 26208
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути