Ексклюзиви
Вівторок, 06 червня 2017 14:05

Російські компанії мають можливість працювати в Україні, незважаючи на санкції

Російські компанії мають можливість працювати в Україні, незважаючи на санкції
Санкції не забороняють суб'єктам господарювання здійснювати госпдіяльність. Фото: Днепр Час

Санкції щодо російського бізнесу в Україні не містять заборони на ведення господарської діяльності.

Про це повідомили представники компанії "М.С.Л." під час прес-конференції 2 червня в Києві.

Віце-президент ТОВ "М.С.Л." Євген Власенко: "Те, що ми діємо майже два роки нібито в обхід санкцій, - це неправда. Які є конкретні факти, що ми працюємо в обхід санкцій?! Санкції звужують, обмежують діяльність, але не забороняють. Усе, що не суперечить законодавству, ми продовжуємо робити. Де ж тут обхід?".

Керівник юридичного управління компанії "М.С.Л." Марина Слободніченко: "Санкції не забороняють суб'єктам господарювання, принаймні оператору державних лотерей, здійснювати госпдіяльність. Якщо ми почитаємо закон про санкції, то побачимо, які заборони застосовують до оператора лотерей: серед них немає заборони здійснювати господарську діяльність, ліцензійну діяльність, отримувати ліцензії. Є заборона, пов'язана із зовнішньоекономічною діяльністю, є заборона, яка більше шкодить державі - блокування наших рахунків. Ми позбавлені можливості навіть платити податки і де робимо проплати тільки в межах, дозволених законодавством. Але ніякої заборони на госпдіяльність немає".

Компанії "М.С.Л" і "Патріот" є організаторами лотерей в Україні. Ці компанії неодноразово називалися ЗМІ операторами великих російських бізнесменів, близьких до Кремля. 2015-го обидві потрапили в список російських юридичних осіб, щодо яких РНБО ввів санкції. З 2016 року дію санкцій продовжили. Як повідомляє видання Hubs.ua, незважаючи на це, компанії продовжували вести господарську діяльність на підставі чинних ліцензій та контролювати більше половини ринку.

З 2016 року Київський апеляційний госпсуд відмовився визнати недостовірною інформацію СБУ про те, що співвласником ТОВ "М.С.Л." є корпорація "Альфа груп".

Зараз ви читаєте новину «Російські компанії мають можливість працювати в Україні, незважаючи на санкції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 26369
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути