Пʼятниця, 19 жовтня 2018 14:39

Посол Швеції в Україні відзначає зрушення "Запоріжсталі" на шляху екологічної модернізації

Посол Швеції в Україні відзначає зрушення "Запоріжсталі" на шляху екологічної модернізації
Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом задоволений ходом реконструкції металургійного комбінату "Запоріжсталь". Фото: Eastern Partnership Civil Society Forum

Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом висловив задоволення ходом екологічної реконструкції металургійного комбінату "Запоріжсталь", зазначивши зрушення підприємства на шляху екологічної модернізації, як це роблять європейські компанії.

Як повідомляється в прес-релізі підприємства, Хагстром, що знаходиться в Запоріжжі в четвер з робочою поїздкою, ознайомився з ходом екологічної реконструкції комбінату. Він відвідав сучасну диспетчерську, ознайомився з роботою системи візуалізації та моніторингу технологічних процесів "Підприємство на долоні", в яку інтегрована система онлайн-моніторингу промислових викидів.

Крім того, посол відвідав один з об'єктів екологічної модернізації "Запоріжсталі", визнаний кращим промисловим об'єктом 2014 року по версії ДАБК, - новий травильний агрегат в цеху холодної прокатки №1. При цьому дипломат підкреслив позитивну динаміку в екологізації виробничих процесів і акцентував на застосуванні "зелених" рішень. З 2012 року на ці цілі комбінат направив понад 8,8 млрд грн.

"У Швеції питання екологічної реконструкції підприємств є дуже актуальним. За підсумками візиту на "Запоріжсталь" я бачу: комбінат рухається тим самим шляхом розвитку, що і наші підприємства. Комбінат реалізував великі інвестиційні проекти, в тому числі у співпраці зі шведськими компаніями. Намічено чимало перспективних проектів. Це правильний європейський шлях розвитку", - констатував Хагстром.

Дипломат також зустрівся з міським головою Запоріжжя Володимиром Буряком, обговорив партнерство в реалізації проекту "Безпечне місто", ознайомився з проектом будівництва лінійного прискорювача в місті.

"Запоріжсталь" - одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого широко відома і користується попитом у споживачів на внутрішньому ринку і в багатьох країнах світу. Спеціалізація - високоякісний сталевий г/к рулон, г/к лист, холоднокатаний лист, х/к рулон з вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.

Основні споживачі - виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники виробів побутової техніки.

"Запоріжсталь" знаходиться в процесі інтеграції до групи "Метінвест", основними акціонерами якої є ЗАТ "Систем Кепітал Менеджмент" (71,24%) і група компаній "Смарт-холдинг" (23,76%).

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".

Зараз ви читаєте новину «Посол Швеції в Україні відзначає зрушення "Запоріжсталі" на шляху екологічної модернізації». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 26371
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути