Понеділок, 04 квітня 2011 10:08

Компанії щороку втрачають $ 1 трлн через хакерів

Компанії щороку втрачають $ 1 трлн через хакерів

Компанії в усьому світі щорічно зазнаватимуть загальних збитків в $ 1 трлн через злочини у комп'ютерній сфері, пов'язані з витоком інформації, витратами на ліквідацію наслідків і вчиненням шкоди їхній репутації.

Про це пише видання MarketWatch з посиланням на огляд великої антивірусної інтернет-компанії McAfee.

При цьому більшість компаній неохоче йдуть на розслідування несанкціонованих доступів до своїх систем через побоювання публічності, а також пов'язані з проведенням розслідування витрати.

Компанії дуже ризикують, коли потрапляють під розслідування злочинів, пов'язаних з інсайдерською інформацією. Публічність при таких розслідуваннях може нашкодити репутації компанії, вплинути на вартість акціонерного капіталу, йдеться в звіті McAfee.

Кожна сьома організація в списку з більш ніж 1 тис. компаній, досліджуваних McAfee, не повідомляла про злом своєї комп'ютерної системи або про витік інформації державним органам, представникам влади або акціонерам. Тільки 3 з 10 організацій повідомляють про витік даних або  збитки. При цьому 6 з 10 компаній вибірково підійдуть до проблеми і повідомлять лише про тих витоках інформації, які вважатимуть потрібними надати розголосу, повідомляється у звіті.

Навіть деякі з великих і добре захищених міжнародних конгломератів можуть постраждати від комп'ютерного шпигунства. Усе більше з'являється пропозицій про вигідну покупку комерційних таємниць. Тому "інсайдери все більше піддаються спокусам надання виробничих секретів своїх компаній за високі фінансові або технологічні винагороди".

Зараз ви читаєте новину «Компанії щороку втрачають $ 1 трлн через хакерів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1097
Голосування Скільки часу Олексій Михайличенко протримається на посаді головного тренера київського "Динамо"?
  • 1) до зими
  • 2) до літа
  • 3) два роки
  • 4) повністю відпрацює трирічний контракт
Переглянути
Погода