Понеділок, 10 квітня 2017 15:50

Інвестпортфель Gazeta.ua в PrivateFX: торговий тиждень 03.04-07.04.2017
5

Спеціальна рубрика з щотижневими звітами про дохідність, отриману від інвестування в кращі ПАММ-рахунки та ПАММ-індекси брокера PrivateFX

 

Починаючи з травня 2016 року ми відкрили спеціальну щотижневу рубрику, яка допоможе переконатися на практиці, яка ж фактично виходить прибутковість від інвестування в ПАММ-рахунки в новій брокерській компанії PrivateFX, про яку так активно пишуть багато ЗМІ і чи виправдана така велика кількість позитивних відгуків і думок від експертів, клієнтів і трейдерів про компанію.

Ми вирішили розібратися, а чи правда, все-таки, те, про що так багато пишуть і чи можливо заробляти на місяць стільки, скільки будь-який банк не дає відсотків на рік! Тобто, близько 8-10% доходу на місяць! Так-так, саме в місяць, не на рік. Ми не помилилися. Адже ми самі вирішили про інвестувати в компанію Прайвет і все перевірити ще раз на практиці особисто. І ось, що у нас з цього вийшло.

У нас вже є перша індивідуальна статистика тижневої прибутковості нашого інвестпортфелю і ми будемо ділитися такою інформацією з вами, шановні читачі, щотижня, щоб дати дійсно об'єктивну картину від нас як від реального клієнта, який все перевірив особисто. У певному сенсі, інсайдерська інформація, якщо хочете.

Отже, у нас вийшли наступні результати інвестування (потижнева дохідність інвестпортфеля):

 
 
Опис структури поточного інвестпортфелю

Ми постійно моніторимо торги, аналізуємо ситуацію і тенденції в ПАММ-рахунках в цілому і для визначення доцільності проведення змін у складі інвестпортфелю в наступних торгових періодах.

 
 
ДОВІДКА:

Група компаній PrivateFX заснована в 2015 році. Компанія надає своїм клієнтам реальний доступ на біржові та позабіржові ринки, використання передових технологій взаємодії трейдерів та інвесторів.

Переваги інвестування в ПАММ-рахунки Компанії PrivateFX

• Висока прибутковість

Ви можете самостійно регулювати профіти та ризики, створивши власний збалансований інвестиційний портфель з привабливих вам інструментів.

• Безпека інвестування

Система ПАММ виключає факт невиконання зобов'язань з боку Керуючого, тим самим захищаючи свої інвестиції від неторгових ризиків, властивих класичному довірчому управлінню.

• Ліквідність інструментів без обмежень у строках

Інвестор має можливість у будь-який момент поповнити або вивести кошти з ПАММ-рахунків.

• Мінімальна сума інвестування

Можливість вибору ПАММ-рахунку з порогом капіталовкладення від $10.

• Розподіл ризиків

Розподіл ризиків відбувається пропорційно між Керуючим і Інвестором, залежно від параметрів оферти.

Що таке ПАММ?

Інвестування в ПАММ-рахунки є одним з найбільш вигідних інструментів отримання прибутку. Даний сервіс дуже популярний завдяки високій прибутковості, мінімізації ризиків за рахунок власного контролю інвестицій та простоті управління.

ПАММ-рахунок є професійним типом рахунку, що включає в себе кошти Керуючого і необмежені фінанси Інвесторів, сегрегованих у загальному рахунку.

Довірче управління вигідне всім учасникам ПАММ. Розподіл прибутку відбувається автоматично, пропорційно до часткок учасників, згідно з офертою, що виключає ризики невиконання зобов'язань для всіх учасників. Крім прибутку, Керуючий отримує можливість розкрити потенціал своєї Торгової Стратегії за рахунок коштів інвесторів. Інвестор, у свою чергу, отримує пасивний дохід, не беручи участі в торгівлі і без необхідності постійного моніторингу ринкових ситуацій.

Основою будь-якого ПАММ-рахунку є оферта. Кожен інвестор може вибрати собі необмежену кількість ПАММ-рахунків, спираючись на свою інвесторську стратегію.

Якщо наш особистий приклад вас зацікавив і ви також бажаєте спробувати свої сили в інвестуванні в кращі ПАММ-рахунки брокерської компанії PrivateFX, вам достатньо лише заповнити нескладну форму реєстрації на офіційному сайті PrivateFX.Com. І, до речі, кожному новому зареєстрованому клієнту компанія Прайвет для пробної інвестиції нараховує на рахунок по 100 доларів, і прибуток з них ви зможете виводити одразу і без обмежень.

Більш того, беручи участь у безпрецедентно популярної акції "Збери літери - отримай гроші" можна також отримати на свій рахунок від $5000 до $10000. А це, погодьтеся, немалий бонус за доволі прості дії в акції.

Нагадаємо, тепер у брокерській компаній PrivateFX з'явився постійний твіттер-аккаунт, де інформаційний відділ буде розміщувати релізи та анонси, офіційні новини, різну важливу і корисну для клієнтів інформацію. Запрошуємо свою постійну аудиторію, яку цікавить торгівля та інвестування на біржових і позабіржових ринках додаватися в читачі офіційного твіттер-аккаунта PrivateFX.

СФОРМУВАТИ СВІЙ ІНВЕСТПОРТФЕЛЬ

Зараз ви читаєте новину «Інвестпортфель Gazeta.ua в PrivateFX: торговий тиждень 03.04-07.04.2017». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

15

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі