Четвер, 29 грудня 2016 10:21

CEO PrivateFX Олександр Биков підвів підсумки

 

Як анонсувала Gazeta.ua в своїй вчорашній публікації, Головний виконавчий директор групи компаній PrivateFX, Олександр БИКОВ звернувся до шановної аудиторії і підвів підсумки 2016 року в своєму передсвятковому зверненні до клієнтів компанії.

СЕО PrivateFX, Олександр БИКОВ в своєму відео-зверненні (на 1 хвилині 04 сек. відео) вперше озвучив актуальну поточну кількість Клієнтів Компанії і заявлена ​​цифра яскраво свідчить про те, що Прайвет по праву знаходиться в Вищій лізі брокерів, а також є рекордсменом за кількістю активних Клієнтів на ринку біржової і позабіржової торгівлі.

ЦИТАТА:

Олександр БИКОВ (01 хв. 04 сек. Відео):

"Нам вдалося досягти дуже непоганих результатів. У першу чергу, ми змогли консолідувати нашу Клієнтську базу. В даний момент вона перевищує 25 000 (двадцять п'ять тисяч) активно торгуючих Клієнтів".

По праву можна сказати, що такими досягненням Компанія може пишатися. А в 2017 році можна тільки уявляти, яких ще горизонтів вдасться досягти. Нехай новий рік буде ще кращим для Компанії та її численних Клієнтів!

Між іншому, не будемо більше розкривати весь зміст цього цікавого відео, тому пропонуємо вам, шановні наші читачі, дізнатися все самому, так би мовити, з перших вуст.

Чого вдалося досягти, що ще належить зробити і що очікує клієнтів компанії в році прийдешньому, дивіться в офіційному відео від Головного виконавчого директора групи компаній PrivateFX, Олександра БИКОВА:

Зараз ви читаєте новину «CEO PrivateFX Олександр Биков підвів підсумки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі