Пʼятниця, 08 липня 2016 13:20

Burisma заявляє про відкритість та готовність до співпраці з Генпрокуратурою

Burisma заявляє про відкритість та готовність до співпраці з Генпрокуратурою

Міжнародна група Burisma, що веде свою діяльність в Україні, ЄС, США та Казахстані, готова співпрацювати з правоохоронними органами в рамках розслідування справи за ухилення від сплати податків.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби групи.

"Група завжди була відкритою в своїй роботі, тому в разі виявлення порушень і доведення їх правомірності в суді, Burisma гарантує виплату всіх необхідних донарахованих платежів. Тільки за останні 2 роки операційними компаніями, що входять в групу Burisma, було сплачено 4,1 млрд грн податкових зобов'язань до бюджетів усіх рівнів. За цим показником Burisma входить в число найбільших промислових платників податків країни, що підтверджує соціальну орієнтованість компанії та відповідність міжнародним практикам ведення бізнесу", - повідомили в прес-службі.

Інвестиції Burisma у розвиток газовидобувних підприємств України за останні 2 роки склали понад 5 млрд грн.

"В рамках здійснення своєї діяльності компанія має десятки партнерів і підрядників: якщо в процесі слідства будуть виявлені їхні несумлінні дії, Burisma заявляє про готовність сприяння у виявленні і доведенні до суду порушень", - йдеться в повідомленні.

"Будучи найбільшим приватним газодобувачем України і маючи зобов'язання, взяті перед українським народом щодо забезпечення країни природним газом, 2016 року підприємства Burisma планують видобути 2 млрд метрів кубічних вуглеводнів. Це дозволить забезпечити країну газом внутрішнього видобутку напередодні опалювального сезону і сприяти реалізації стратегії енергонезалежності України", - відзначили в групі.

Компанії групи Burisma звернулися до Генеральної прокуратури України та інших органів державної влади з проханням "не блокувати роботу газовидобувних підприємств, це може спричинити за собою зниження видобутку українського газу, зменшення надходжень до держбюджету, падіння інвестицій в галузь і втрату робочих місць співробітниками підприємств".

"Burisma завжди була і залишається надійним партнером української держави в частині виконання своїх зобов'язань", - резюмували в прес-службі.

Burisma - незалежна газовидобувна компанія з активами в Україні, Італії та Казахстані. Почавши роботу 2002 року, сьогодні компанія є найбільшим приватним газодобувачем України з річним обсягом виробництва близько 1,5 млрд кубометрів газу і часткою ринку 30%. Основними напрямками діяльності Групи Burisma є розвідка і виробництво, сервіс, геотермальна енергетика. У планах компанії наростити видобуток природного газу в Україні до 1,8 млрд кубометрів 2016 року.

Зараз ви читаєте новину «Burisma заявляє про відкритість та готовність до співпраці з Генпрокуратурою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 23074
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути
Погода