Четвер, 23 грудня 2010 17:01

На книжковому ярмарку підготували відро з "помиями для Табачника" (ФОТО)

Сьогодні столичний поет Сергій Пантюк під час книжкового ярмарку "Медвін: книжковий Миколай" приніс до стенду харківського видавництва "Фоліо" відро з помиями. Так він разом з однодумцями висловив протест проти презентації книги "Вбивство Столипіна" письменника Віктора Вороніна та міністра освіти Дмитра Табачника.

"Табачник є ксенофобом і відверто про це говорить. У нормальному суспільстві така людина мала би сидіти за гратами або її взагалі виселили би з країни. У нашій державі він косить під міністра освіти, а тут починає косити і під письменника", - сказав Сергія Пантюк кореспонденту Gazeta.ua.

"Табачник і раніше видавав книжки, та цього разу він вліз туди, де працюють нормальні письменники. Я не хочу, щоб у моєму цеху працювали людиноненависники", - додав він.

Сергій Пантюк висловив і свої претензії до видавництва.

"Видавництва видають все, за що платять гроші. Кошти, які вони отримали за видання книжки Табачника, пахнуть ворожою пропагандою", - наголосив поет.

Пантюк поставив відро з написом "Помиї для Табачника" під стендом видавництва. 15 хв чекав на Вороніна та Табачника, які мали презентувати книжку. Та вони не прийшли.

"Презентація книги була запланована на 14.00, але ми не запланували, що сьогодні у Верховній Раді прийматимуть бюджет", - сказав генеральний директор видавництва "Фоліо" Олександр Красовицький.

Книжку "Вбивство Столипіна" на книжковому ярмарку продавали по 60 грн. До 15.00 продали 14 примірників.

Зараз ви читаєте новину «На книжковому ярмарку підготували відро з "помиями для Табачника" (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

15

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1635
Голосування Який спецрежим запровадити для артистів, які гастролюють у Росії?
  • Штраф
  • Гастрольний збір. Гроші скеровувати на потреби ЗСУ
  • Недопуск до теле- та радіоефірів
  • Маркування афіш, що виступає гастролер у РФ
  • Обмеження виступати на найбільших майданчиках
  • Заборона виступів в Україні
Переглянути
Погода