Ексклюзиви
Четвер, 02 серпня 2007 17:27

У Києві написали книгу про Елвіса

23-річна київська письменниця Тетяна Винокурова-Садиченко у львівському видавництві "Кальварія" видала книжку "Жарт другий. Квіт папороті". Першу "Жарт. Із життя психів" було презентовано рік тому. Із неї почалася серія "Анлімітід", де друкують твори молодих письменників від 16 до 26 років.

— У її першій книжці живуть гремліни, — розповідає піар-директор видавництва "Кальварія" Ксенія Сладкевич. — Є ще кошеня, яке перетворюється на сфінкса, янгол і руде дівча, яке вивчає теорію відносності. І це — історія про психушку, кохання, пошуки змісту, схованого за склом розбитих люстерок. Але "Жарт другий" не подібний до "Жарту першого". Це вже зовсім інша історія. Єдина спільна риса Тетяниних книжок – її герої.

У "Жарті другому" йдеться про молоду журналістку, яка мешкає у кварталі, повному нечистої сили. Але це її мало турбує. Вона знає, як дати раду з цим. Інколи їй доводиться просити поради й допомоги у знайомої старої відьми. Елвіс у книзі постає великим, старим і балакучим котярою. Він допомагає головній героїні. Елвіс не лише лякає знайомих хлопців своєю балакучістю, а й допомагає дівчині позбуватися різної нечисті та настирливих "рекламних агентів Бога".

В українських книгарнях "Жарт другий. Цвіт папороті" коштує до 15 гривень.

Зараз ви читаєте новину «У Києві написали книгу про Елвіса». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода