Ексклюзиви
Пʼятниця, 15 листопада 2019 06:31

Українці заряджаються недовірою

35% українців вважають, що все в країні рухається в неправильному напрямку. Їхня кількість зростає. Майже зрівнялася з тими, хто переконаний, що в правильному — таких 37,5%. Дані опитування Центру Разумкова.

Це не тільки тому, що ко­манда президента Володимира Зеленського помиляється. А й тому, що українці звик­ли недовіряти, не вірити, але все-таки сподіватися, без надії. Звикли мати дулю в кишені. Щодо влади і всіх.

Дива не сталося і статися не могло. Жодні піар-кампанії не змінять глибинних речей, архетипів нашої емоційності, колективного несвідомого. Ми індивідуалісти, заряджаємося недовірою. Все на світі рухається в неправильному напрямку. Ми завжди в цьому переконані. Тільки завдяки цьому здатні вижити. Благодать наша в тому, що ми, попри це, ще здатні щось робити.

Мрії почати українську історію спочатку наївні. Історія не любить, коли її забувають. Тоді вона ще впертіше повторюється.

Зараз ви читаєте новину «Українці заряджаються недовірою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 979
Голосування Чим закінчиться зустріч Зеленського і Путіна?
  • Нічим. Все залишиться, як є
  • Україна піде на поступки Росії
  • Путіна переконають зупинити війну
  • Зеленський погодиться вписати особливий статус Донбасу у Конституцію
  • Президент зрозуміє, що з Путіним домовитись нереально. На Донбасі почнуть будувати стіну
  • Домовляться про газ, але не про Донбас
Переглянути
Погода