Ексклюзиви
Четвер, 06 грудня 2007 17:18

Проблема не в законах, а в податківцях

 

— З податковим законодавством у нас усе нормально, — каже 43-річний економіст Костянтин Кузнецов з Центру Разумкова. — Уже тривалий час податкова система будується відповідно до стандартів та механізмів Європейського Союзу. Проблема полягає в роботі самих податкових органів.

Експерт нагадує, що одна з їхніх функцій — контрольна. І тут великі проблеми. Промовистим є те, що майже половину судових справ у податковій сфері виграють платники податків. Водночас сама податкова адміністрація не хоче визнавати існування проблем.

— Найбільше від недосконалості вітчизняної податкової системи страждає малий та середній бізнес, — зауважує директор приватної медичної фірми Любов Літковська, 37 років. — Вона дуже корумпована, це заважає ефективно застосовувати норми законодавства.

Для економії часу платників податків потрібно запроваджувати нові автоматизовані системи, вважає Костянтин Кузнецов. Коли все рахуватимуть машини, тоді й рівень корупції знизиться.

Зараз ви читаєте новину «Проблема не в законах, а в податківцях». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 4984
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути