Ексклюзиви
Понеділок, 07 травня 2007 15:32

Корені тероризму лежать в історії

 

В Україні немає підґрунття для домашнього тероризму, вважає директор Центру міжнародної безпеки та стратегічних студій Олександр Гончаренко, 59 років.

— У нас, на відміну від країн Європейського Союзу, зовсім інша національна ментальність, культура, історія та специфіка життя, — говорить експерт. — Якщо й існують певні терористичні прояви, то вони походять від нашого північного сусіда.

Проблема тероризму — надзвичайно складна, її корені слід шукати в історії, — вважає політолог Леонід Тупчієнко, 67 років.

— Основна причина виникнення тероризму незалежно від країни — розходження конкретної політики з ментальністю та традиціями того чи іншого народу, — пояснює він. — Тероризм з"являється, коли пробують зламати вкорінену в народ свідомість. Історія знає багато таких прикладів — роки фашизму, сталінізму.

На думку Тупчієнка, Україна не застрахована від проявів тероризму. Тому питання, чи готова вона їм протистояти, через якийсь час може стати актуальним.

Зараз ви читаєте новину «Корені тероризму лежать в історії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 2678
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути