Четвер, 03 квітня 2008 21:03

Студенти-юристи консультують безкоштовно

Кожен житель області зможе безкоштовно отримати юридичну консультацію. На базі юрфаку Черкаського університету ім. Богдана Хмельницького відкрили "юридичну клініку". Під наглядом викладачів тут консультують найкращі студенти-старшокурсники.

— 29 студентів третіх–п"ятих курсів відібрали за конкурсом з-поміж 400. Майбутні юристи мають необхідний практичний досвід для роботи. Клініка вже отримала грантову допомогу від міжнародного фонду "Відродження" на обладнання та меблі, — розповідає старший викладач, керівник юридичної клініки Артем Колісник.

За місяць роботи до клініки звернулося понад 20 осіб.

— Наші консультації нічим не відрізняються від консультацій професійного юриста, за виключенням їх безкоштовності, — каже консультант, студент третього курсу Євген Левицький.

Юридична клініка працює у вівторок і четвер із 9.00 до 12.00 та з 14.00 до 17.00 за адресою: бульв. Шевченка, 81, каб. 108 — корпус N1 Черкаського університету.

Зараз ви читаєте новину «Студенти-юристи консультують безкоштовно». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода