Четвер, 19 серпня 2010 19:43

Старі світлофори замінять на нові за три роки

"Часто переходжу бульвар Шевченка на пішохідному переході біля "Кооператора", де висить світлофор. За один раз перейти дорогу майже неможливо — зелений сигнал горить усього кілька секунд: доводиться або бігти, або чекати на роздільній смузі, доки зелений загориться вдруге. І так зі світлофорами по всьому місту. Невже важко їх налаштувати так, щоб пішоходи могли перейти дорогу без проблем?"

Запитує 25-річна Наталія Овчаренко з Черкас


— Більшість світлофорів у Черкасах — старі, ще 1972 року випуску, і не відповідають сучасному темпу руху. Їх можна перепрограмувати, проте на це потрібні кошти. Адже для переналаштування треба міняти кабелі. Ми цього не робимо, бо місто виділяє нам гроші тільки на обслуговування світлофорів, — розповідає Петро Гриценко зі спеціалізованої монтажно-експлуатаційної дільниці.

У міськвиконкомі повідомили, що протягом найближчих трьох років планують замінити всі старі світлофори в місті на нові — світлодіодні. За попередніми підрахунками, це коштуватиме близько 2 млн євро.

У Черкасах установлено 75 світлофорів. Місту потрібно ще 25 нових. Передусім там, де фіксують найбільше аварій.

Зараз ви читаєте новину «Старі світлофори замінять на нові за три роки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода