Четвер, 12 червня 2008 20:01

Сергія Ротаєнка поховали на Тальнівщині

3 червня у селі Кобринова Гребля Тальнівського району родичі, односельці та співробітники прощалися із викладачем Уманського педагогічного університету 31-річним Сергієм Ротаєнком.

Колеги з університету розповідають, що ввечері 1 червня в Умані на чоловіка напали невідомі в районі автовокзалу. Сергія побили та відібрали цінні речі. Він звернувся до місцевої лікарні.

Після огляду Ротаєнко попросився додому. Там і помер від травм та крововиливу в мозок.

— Працював він у нас концертмейстером десь із 1996 року, як закінчив навчання, — каже проректор із гуманітарних питань університету 57-річний Дмитро Балдинюк. — Був відповідальною і щирою людиною. На Сергієві трималося кілька творчих колективів, які брали участь у всеукраїнських фестивалях та конкурсах.

Чоловік викладав на кафедрі музикознавства та хорового мистецтва. Був концертмейстром народного хору "Кобзар", працював із інструментальним ансамблем "Музичні візерунки" та ансамблем народного танцю.

У Сергія Ротаєнка залишилися дружина та маленький син.

Зараз ви читаєте новину «Сергія Ротаєнка поховали на Тальнівщині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода