Четвер, 07 серпня 2008 18:16

Перевізника маршруту оберуть через конкурс

Новий автобусний маршрут в обласному центрі пролягає через мікрорайон Митницю, центр та район Д.

— Відкриваючи маршрут, ми, як то кажуть, убиваємо двох зайців, — розповідає начальник транспортного відділу міськвиконкому Євген Кімлик. — Жителі Митниці матимуть можливість добиратися до центру міста чи на ринок, не роблячи коло через вулицю Героїв Сталінграда. Це дозволить черкащанам зекономити час. По-друге, автобус курсуватиме до вулиці Пацаєва. Річ у тім, що власник маршруту N1 відмовився працювати і припинив обслуговувати цей напрямок. Тому, щоб посилити транспортне сполучення з районом Д, пустимо новий маршрут N21 до вулиці Пацаєва. Протягом трьох місяців його тимчасово обслуговуватиме підприємство "Черкасиавтотранс". Згодом на конкурсній основі визначимо постійного перевізника.

Інтервал руху автобусів маршруту N21 становитиме 8–10 хв.

— Для мене цей маршрут зручний. Бо їжджу до сина щодня онука няньчити. А з Митниці на Пацаєва доводилося кількома видами транспорту добиратися, — каже 62-річна Лідія Омельченко.

Зараз ви читаєте новину «Перевізника маршруту оберуть через конкурс». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода