Ексклюзиви
Четвер, 27 грудня 2007 19:48

Лікарні дали нову апаратуру

Минулого четверга в Уманській райлікарні після ремонту відкрилися травматологічне й реанімаційне відділення. На їх модернізацію витратили 100 тис. грн.

— Окрім цього, на комплектацію фельдшерського відділення та трьох лабораторій лікарні з обласного бюджету було виділено 380 тисяч гривень та 200 тисяч гривень із місцевого бюджету на поновлення обладнання всієї лікарні, — каже 40-річний головний лікар Михайло Батюк.

Від облдержадміністрації лікарня отримала електрокардіограф, апарат штучної вентиляції легенів для породіль, уретроскоп.

— Обладнання коштує 84,5 тисячі гривень, — зазначив 48-річний голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Черевко.

Електрокардіограф "Юкард-100" дасть можливість швидко зробити кардіограму. Апарат штучної вентиляції легенів розрахований на довготривалу допомогу породіллям. А уретроскоп надасть лікарям можливість встановлювати хвороби сечової системи.

За кошти спонсорів придбали за 83 тис. грн сучасний операційний стіл, на якому вже провели близько 40 операцій із протезування.

Зараз ви читаєте новину «Лікарні дали нову апаратуру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода