Ексклюзиви
Вівторок, 29 квітня 2008 18:06

Кращим керівником стала Ірина Вовк

25 квітня завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". У Чорнобаївському районі змагалося 9 працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації за звання "Кращий керівник" та "Кращий спеціаліст".

Учасників тестували на знання Конституції й законодавства про державну службу, вміння складати ділові документи та користуватися персональним комп"ютером.

"Кращим керівником" стала державний реєстратор Ірина Вовк, 33 роки. Жінка має дві професії — вчителя математики й фізики та бухгалтера. В адміністрації працює три роки.

— За період роботи зарекомендувала себе компетентним спеціалістом, наполегливим у виконанні посадових обов"язків. Вимоглива до себе, уважна до відвідувачів. Уміє оперативно виконувати поставлені завдання, — каже про неї Олександр Субота, заступник голови Чорнобаївської РДА.

"Кращим спеціалістом" визначили 24-річну Ірину Буценко. Три роки тому жінка закінчила Полтавську державну аграрну академію. Ірина працювала в управлінні агропромислового розвитку. Нині  провідний спеціаліст в управлінні праці та соціального захисту населення.

До Дня державної служби, 23 червня, переможців нагородять почесними грамотами та преміюють грішми.

Зараз ви читаєте новину «Кращим керівником стала Ірина Вовк». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі