Ексклюзиви
Четвер, 22 листопада 2007 18:59

Другокласник подавився ковпачком ручки

7-річного Костю Сивоконя з Макіївки Смілянського району 15 листопада прооперували в Києві. Із бронхів хлопчика витягли ковпачок від ручки-автомата. За тиждень до цього Костя грався з однолітками на шкільному дворі. В його роті був пластмасовий ковпачок.

— Діти перед цим пообідали. На перерві гралися м"ячиком-стрибунцем. Раптом Кості стало погано. Вчителька Алла Михайлівна побачила з вікна, що він почервонів. Вибігла на вулицю. Хлопчик сказав, що вдавився. Вона повела його до їдальні й напоїла чаєм. Водночас викликали фельдшера. Та сказала, що в дихальних шляхах щось прослуховується, — розповідає директор Макіївської загальноосвітньої школи 50-річний Валентин Хижняк.

Костю доправили до Смілянської лікарні. Витягнути бронхоскопом предмет не вдалося. Тоді поїхали до відділення дитячої хірургії обласної лікарні. Повторна спроба витягти ковпачок без оперативного втручання не дала результату.

— Дитину направили до Київської клінічної лікарні N17. Добре, що ковпачок був із діркою, хлопчик міг дихати, — додає Валентин Хижняк.

Оперував Костю Сивоконя професор кафедри торакальної хірургії та пульмонології медичної академії післядипломної освіти Петро Сокур.

— Предмет засів у бронхах дитини. Благо, що в легені не потрапив. Нині стан хлопчика задовільний, він вже бігає по коридору. — Схожих випадків лише по Києву щороку до сотні. Ковтають і горіхи, і насіння, і булавки, і намистинки. Костю незабаром випишемо, — каже Петро Сокур.

Зараз ви читаєте новину «Другокласник подавився ковпачком ручки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода