Середа, 28 березня 2007 07:16

В"єтнамський селянин не змикає очей 27 років

Ось вже 27 років підряд з своїх 49-и в"єтнамець Нгуєн Ван Кха в буквальному розумінні слова не змикає ока. При цьому, незважаючи на відсутність повноцінного сну, Кха відчуває себе абсолютно здоровим і бадьорим.

Останній раз селянин, за його словами, нормально спав в 1979 році. Потім з ним стало відбуватися щось дивне, унаслідок чого він втратив сон. Почалося все з того, що одного разу, заплющивши очі, Кха відчув сильне печіння в них, а в голові виразно з"явилася картина палаючого вогню. Все миттєво припинилося, як тільки він знов відкрив їх. Так повторювалося кожного разу, коли Кха намагався заснути. Після всього цього він взагалі перестав заплющувати очі.

За всі минулі роки, феномен в"єтнамця так і не знайшов наукового пояснення, так само і засобів для його усунення. За рекомендацією десятків лікарів, що оглядали його, Кха перепробував велику кількість різних європейських ліків і засобів традиційної східної медицини - все марно. Проте відсутність сну не заподіює йому анінайменшого дискомфорту і не шкодить здоров"ю, повідомляє ИТАР-ТАСС, повідомляє NEWSru.

Зараз ви читаєте новину «В"єтнамський селянин не змикає очей 27 років». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі