Вівторок, 07 жовтня 2008 14:45

Toshiba готує новий вид паливних елементів

Японський виробник електроніки Toshiba найближчим часом почне виробництво перших в світі комерційних паливних елементів на базі метанолу. Паливні елементи виступатимуть як нові джерела живлення для різних електронних пристроїв і побутової техніки.

У компанії повідомляють, що виробництво буде запущено до кінця поточного фінансового року, який по бухгалтерії компанії закінчується 31 березня 2009 календарного року. На виставці Ceatec, що завершилася в Токіо, компанія вже представила модель телефону, що працює за рахунок метанових паливних елементів.

Принцип даного джерела живлення заснований на виробленні електричної енергії в процесі реакції води, метану і кисню. Як подібні ефекти роботи таких елементів утворюються водяна пара і невелика кількість вуглекислого газу. При тому, що паливні елементи викидають Co2, експерти все одно називають їх більш екологічними джерелами живлення порівняно з традиційними батареями.

У Toshiba говорять, що створюють нову розробку в співпраці з компаніями Sharp, NEC, Hitachi, Sanyo, Fujitsu і Canon, повідомляє Cybersecurity.ru.

Зараз ви читаєте новину «Toshiba готує новий вид паливних елементів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12917
Голосування Як карати п’яних водіїв?
  • Збільшити штраф до 40 тис. грн
  • На рік відправляти на виправні роботи
  • Забирати довічно водійське посвідчення
  • Відновити смертну кару
  • Не карати
  • Читати лекцію про шкоду алкоголю
Переглянути
Погода