Veresen
Veresen
Економіст з міжнародних економічних відносин. Тема захищенної наукової роботи - "Пороги міжнародних ринкових відносин в науці" (на німецькій мові).

Наш спільний дім. Фольклорне свято в Берхтесгадені

  Комментировать Просмотров: 1184

_________________________________________________________________________________

Однієї з неділь спекотного серпня побував на традиційному фольклорному святі в містечку Берхстенгаден, що у Верховинній Баварії недалеко від австрійського Зальцбурга. Побував, ніби, дома на Поділлі.  Дорога на автомашині - від порога до порога - між прегарних альпійських краєвидів займає всього десяток хвилин.

Свято національних строїв в Берхтесгадені розпочалося на світанку під вистріли мартир та звуки тутешніх трембіт і тривало до полудня. Уже о 10 годині вбрані у барвисті строї представники майже усіх комун (Gemeinde) Берхтесгаденської землі вишикувались вздовж вулиці біля будинку місцевої фінансової служби. Потім учасники святкової ходи були присутні на церковній службі, а вже потім урочиста хода пройшла від Ринкового майдану у центрі міста да ошатної зали конгресів, де відбувся святковий обід у супроводі музикальних виступів.

Чимало фото з цього свята можна знайти за адресою www.berchtesgadener-anzeiger.de. Звідси, з Альпійської землі, хотів би привітати всіх організаторів аналогічних свят в Україні за такі ж добрі діла (Див.: "Грандіозний парад вишиванок у Києві").

Про життя курортно-туристичного краю Баварської землі згодом.

Бішофсвізен

3 +
0 -

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

СОЗДАТЬ БЛОГ НА GAZETA.UA
Новини партнерів