вівторок, 05 травня 2009 18:47

Найкраще зіграв Мілевський

Автор: фото: УНІАН
  Артем Мілевський (ліворуч) проти Олександра Кучера. За фол проти нападаючого Кучер отримав попередження і пропустить повторний поєдинок. Мілевський натомість у одному з епізодів ударив Кучера непомітно від арбітра. Проте ”Шахтар” не став подавати протест,

Минулого четверга київське "Динамо" та донецький "Шахтар" провели перший півфінальний поєдинок Кубка УЄФА. Столичний поєдинок приніс нічию — 1:1. На 22-й хв. захисник "Шахтаря" Чигринський забив у свої ворота, а на 68-й Фернандіньйо зрівняв рахунок. Доля путівки до фінального матчу вирішиться у повторній зустрічі — 7 травня

в Донецьку.

"ГПУ" разом із колишнім форвардом київського "Динамо" Віктором Леоненком, 39 років, оцінює дії футболістів за 10-бальною шкалою.

"Динамо"

Станіслав Богуш (воротар) — 6,0

Зіграв нормально. В першому таймі перервав вихід Фернандіньйо, вчасно вийшовши з воріт. Пропущений гол — не його провина. Має проблеми з фіксацією м"яча.

Бетао (правий захисник) — 5,0

Погано. Не зумів завадити Фернандіньйо забити м"яч.

Горан Саблич — 5,5, Аїла Юссуф — 5,5 (центральні захисники)

Обидва припускалися помилок — і позиційних прорахунків, і "обрізок".

Бадр Каддурі — 6,0

Відбігав непогано, у першому таймі упорався зі Срною.

Огнен Вукоєвич (опорний півзахисник) — 6,5

Зіграв на звично високому рівні. Міг забити у другому таймі — не пощастило.

Мілош Нінкович (лівий півзахисник) — 5,0

Нічим особливим в атаці не запам"ятався, мало загострював гру.

Карлос Корреа — 5,5, Олександр Алієв — 6,0 (центральні півзахисники)

Бразилець у другому таймі мало допомагав Вукоєвичу відбивати атаки суперника. Це допомогло "Шахтарю" встановити контроль над м"ячем. Алієв зіграв неоднозначно: траплялися "обрізки", але була й результативна передача. Багато рухався, не "тікав" від гри.

Артем Мілевський (нападаючий) — 7,5

Найкращий футболіст "Динамо" у матчі. Добряче "повозив" оборону "Шахтаря". Постійна націленість на ворота, чудова робота з м"ячем.

Ісмаель Бангура (нападаючий) — 4,5

Зіграв ніяк, не показав нічого.

Заміни

Тіберіу Гіоане — 5,0, Флорін Чернат — 5,0 (півзахисники)

Гіоане не виконав свого завдання — зміцнити центр поля. Чернат не посилив гру в атаці.

Тренер

Юрій Сьомін (Росія) — 6,0

Його підопічні вдало стримали "Шахтар" у першому таймі, змусили його нервувати. Правильно зняв із гри Бангура, проте матч підтвердив, що можливості для маневрування складом Палич не має.

Заміни "Динамо" користі не принесли

"Шахтар"

Андрій П"ятов (воротар) — 5,5

Посередньо. Крім пропущеного м"яча, заклякав на місці у ще кількох епізодах. Додаткові півбала, бо виручив, коли перед ним опинився Алієв.

Даріо Срна — 5,5 (правий захисник)

Перший тайм провалив, але в другому запрацював, зміщувався з флангу в центр, "засвітився" у результативній атаці.

Дмитро Чигринський — 5,0, Олександр Кучер — 5,5 (центральні захисники)

Ні той, ні той не впорався з Мілевським. Чигринський у боротьбі з Артемом зрізав м"яч у свої ворота, а Кучер сфолив, отримав попередження і не гратиме в повторній зустрічі в Донецьку.

Разван Рац — 5,0 (лівий захисник)

Невиразно. Майже не підтримував атаки, хоча номінального правого півзахисника в "Динамо" не було.

Томаш Гюбшманн — 5,5, Ігор Дуляй — 6,0 (опорні півзахисники)

Гюбшманн багато фолив, метушився. Дуляй відіграв без особливого блиску, але досить якісно.

Ілсіньйо — 5,0, Жадсон — 6,0, Фернандіньйо — 7,0 (атакувальні півзахисники)

Ілсіньйо "сховався" від глядачів. Жадсон узяв участь у результативній атаці, а Фернандіньйо її  завершив.

Луїс Адріано (нападаючий) — 5,0

У першому таймі вивів Фернандіньйо один на один з Богушем, але загалом із гри випав.

Заміни

Олександр Гладкий (нападаючий) — 5,5, Вілліан (півзахисник) — 6,5, Левандовський — 6,0 (півзахисник)

Гладкий активно увійшов, заробляв штрафні у повітряній боротьбі. Але загострити гру в штрафному киян не зміг. Вілліан став автором результативної передачі, не соромився брати гру на себе.

Тренер

Мірча Луческу (Румунія) — 6,5

Його команда, хоч і не була схожою на себе у першому таймі, зуміла змінити перебіг зустрічі після перерви, а наприкінці матчу грала дуже розумно. Досяг прийнятного рахунку в повторній зустрічі.

Арбітр — Конрад Плауц (Австрія) — 6,5

Кваліфікована робота. Попередження "за діло", свистки — також, розібрався в епізоді, коли забивав Фернандіньйо. В автора результативної передачі Вілліана офсайду не було.

Зараз ви читаєте новину «Найкраще зіграв Мілевський». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua