пʼятниця, 31 липня 2015 01:36

"Зоря" перемогла "Шарлеруа", "Ворскла" поступилася "Жиліні"
9

У першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи "Зоря" на виїзді всуху обіграла бельгійський "Шарлеруа". Поєдинок завершився з рахунком 2:0.

Обидва м'ячі у складі гостей забив 22-річний український півзахисник Руслан Малиновський. На 70-й хвилині Руслан красивим ударом в дотик вразив "дев'ятку" воріт бельгійського клубу, а на 89-й хвилині з близької відстані відправив м'яч точно у кут.

2:0 на виїзді - відмінний результат перед поєдинком в Україні, який пройде 6 серпня в Києві на стадіоні "Динамо".

Полтавська "Ворскла" на виїзді поступилася словацькій "Жиліні". Поєдинок у четвер завершився з рахунком 0:2.

Господарі забили по голу у кожному з таймів. На 26-й хвилині Матей Єліч точним ударом замкнув передачу справа, а на 73-й Паур на лінії штрафного майданчика "Ворскли" обіграв трьох захисників і встановив остаточний рахунок.

На 90-й хвилині з поля був вилучений воротар української команди Станіслав Богуш.

Другий поєдинок відбудеться в Полтаві 6 серпня (за початок - о 20:00), повідомляє "Сегодня".

Ліга Європи

Третій кваліфікаційний раунд

Перші матчі

Жиліна Словаччина - Ворскла Україна 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 26 Єліч, 2:0 - 73 Паур.

Жиліна - Волешак, Мабука (Шпалек, 20), Летич, Вавро, Шкріняр, Печовскі, Качор, Бенеш (Шкварка, 90), Паур, Мігалік (Олівейра, 83), Єліч.

Ворскла - Богуш, Ткачук, Сімінін, Даллку, Сапай, Громов (Бартулович, 77), Чеснаков, Скляр (Ткачук, 85), Турсунов, Ковпак (Баранник, 80), Шиндер.

Попередження: Паур (13), Даллку (13), Скляр (22), Ковпак (35), Качор (38), Сапай (42), Шкріняр (43), Шиндер (50).

Вилучення: Богуш (90).

Шарлеруа Бельгія - Зоря Україна 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0: 1 - 70 Малиновський, 0: 2 - 89 Малиновський.

Шарлеруа - Пеннето, Нганга, Марінос, Мартос, Марк, Ндонгала (Фербер, 79), Саглик, Кебано, Деваст, Полле, Стеванс (Гальвес Лопес, 74).

Зоря - Шевченко, Сіваков, Пилявський, Опанасенко, Каменюка, Караваєв (Петряк, 78), Хомченовський, Малиновський, Чайковський (Гречишкін, 81), Гордієнко (Любенович, 63), Будковський.

Попередження: Пилявський (30), Сіваков (59), Нганга (62), Чайковський (75), Марінос (90).

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" перемогла "Шарлеруа", "Ворскла" поступилася "Жиліні"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua